text.skipToContent text.skipToNavigation

Mantar 300 g

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Mantar 300 g

Yüksek besin değerleri ve lezzeti ile özel tariflerin temel malzemesi olan mantar, CarrefourSA mantar, mısır reyonunda bulunuyor. Beyaz etli şapkası, küçük sap kısmı ve orta boyu ile kültür mantarı olarak tanınır.

Kendine özgü tadı ve kokusu ile yerini hiçbir şeyin dolduramadığı besinlerden olan mantar; yemeklerde, sotelerde, çorbalarda ve hamur işlerinde çok yönlü kullanımı ile dikkat çeker. Sabah kahvaltılarında ve ara öğünlerde mantarlı omlet yaparak tüketilebilir, temel malzeme olarak ya da yardımcı malzeme olarak yemeklerde kullanılabilir. Fırında yemeği yapılan veya sebzeler ile sulu yemeği hazırlanan ürün, dolmalardan tavuk yemeklerine kadar birçok yemeğe yakışan bir lezzete sahiptir. Haşlanarak salata ya da yemeklerin yanında sote yapılan mantar, tereyağı ile kızartılarak sade halde de yenebilir. Kaşar peynir ile uyumlu bir tada sahip olduğu için kaşarlı yemek tariflerinde ve hamur işlerinde de başarılı sonuçlar verir.

Çok yönlü kullanımıyla birlikte yüksek besin değerlerine sahip olan ürün, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Kısa sürede doğallığını kaybedeceği için küçük paketlerde satılan ve kısa sürede tüketilmesi gereken Müpa Mantar 300 g’ı hemen satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 3603

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler