text.skipToContent text.skipToNavigation

Activia Doğal Probiyotikli Sade Yoğurt 4*100G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,45 TL
adet

CarrefourSA reyonlarında satışta olan, hafif lezzeti ve akıcı kıvamıyla dikkat çeken Activia Sade, 100 gramlık 4’lü ambalajlarda beğeninize sunuluyor.Activia her gün düzenli tüketildiğinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan kalsiyum ve protein kaynağı bir yoğurt. Activia, kalsiyum açısından iyi bir kaynak olmasının yanında, iyi kaliteli protein içeriğine de sahip.

 

Activia Sade, mayasındaki probiyotikler sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Siz de vücudunuzdaki probiyotik miktarını, Activia sade ile kolayca destekleyerek sindirim sistemi şikayetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.Activia Sade ile siz de enfes lezzetler yaratabilir, sofralarınıza farklı bir doku katabilirsiniz. Bu ürünü sade olarak tüketebileceğiniz gibi, mevsim meyveleri ile ya da dondurulmuş meyvelerle de yiyebilirsiniz. Mısır gevreği ve haşlanmış yulaf kepeği ise özellikle zayıflamak isteyenlerin seçimi olabilir. Kabuksuz kuruyemişlerle de çeşitli versiyonlarını hazırlayabileceğiniz Activia Sade'yi, sabah öğünlerinizde yiyebilir ya da gün arasında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Davet sofralarınızda dondurma ve tatlılarınızla birlikte kombinleyebileceğiniz bu ürün, salatalık ve havuç gibi sebzelerle de uyum gösterir, zenginlik katar.CarrefourSA Light ve biotik yoğurt reyonlarında yer alan bu lezzetli ürünü dilediğiniz miktarlarda sepetinize kolayca ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz. 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler