text.skipToContent text.skipToNavigation

Alpro Soya Sade Kalsiyum 250 ml

ALPRO
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Gün boyu yüksek enerjili ve dinç bir şekilde hareket etmenize yardımcı olacak Alpro sade soya içeceği, kahvaltı sofralarınızdaki yerini almak için sizleri bekliyor. Kalsiyum ve protein bakımından oldukça zengin olan ve bu sayede vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminleri, mineralleri temin eden Alpro sade soya, CarrefourSA reyonlarındaki birbirinden keyifli kahvaltılık seçenekleri içerisinde tadıyla ön plana çıkıyor. Light uzun ömürlü sütler içerisinde doğallığı ile dikkat çeken sade soya içeceği, %100 bitki bazlı yapısı ile sağlıklı bir tüketim imkanı sunuyor. Düşük şeker oranı, laktoz ve glüten içermeyen formülü ile sindirimi kolay bir şekilde kullanım sağlayan Alpro sade soya, besleyici ve kemikleri güçlendirici bir rol oynuyor. Koruyucu katkı maddesi içermeyen bileşenleri sayesinde ihtiyacınız olan sağlıklı, dengeli ve çeşitli beslenmeyi sunan bu içecek sayesinde güne keyifli başlayabilirsiniz. İçecek olarak tercih edebileceğiniz Alpro sade soyayı dilerseniz mısır gevreği dilerseniz de buzlu meyveli içecekler içerisinde tüketebilirsiniz. Benzersiz lezzeti ve sağlıklı bileşenleri ile doğal bir kalsiyum deposu olan Alpro sade soya içeceğini denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ürün Kodu: 327518


Alpro Soya Sade Kalsiyum 250 ml"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.