text.skipToContent text.skipToNavigation

Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 15 Yıkama Beyazlar ve Renkliler İçin

ARIEL
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
25,90 TL
23,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ariel Sıvı Dağ Esintisi 15 Yıkama


Ariel Sıvı Dağ Esintisi 15 Yıkama, hem renkli hem de beyaz çamaşırlar için kullanılabiliyor. Lekeli çamaşırlardaki kirlerin çıkarılması için leke üzerine önceden uygulanarak bekletilebilen ürün, leke-savar kapağı ile inatçı lekelerden kurtulmaya da yardımcı olur. Sıvı formuyla çamaşırlarda tortu bırakmayan ürün, sıvının hassasiyetini ve tozun lekeler üstündeki gücünü bir arada bulundurur. Dağ esintisi taşıyan kokusuyla çamaşır yıkamayı keyif haline getirecek ürün, çamaşırlarda uzun süren ferah koku bırakır. Hem ev içi hem de ticari kullanım için uygun olan sıvı deterjan, özel şişe tasarımı ile adeta bir ergonomi harikasıdır. Kazaları önleyen dokulu tutma başlığı ile ürün, ev kadınlarının gözdesidir.
15 yıkamada kullanılabilen ekonomik şişe, 2,25 kg ağırlığındaki toz deterjana eşittir. Kullanım önerileri ve son kullanım tarihi şişe üzerindeki etikette yer alırken, önerilere uyularak kullanımı tavsiye edilir. Makine kullanımı için uygun olan ürün, makine öncesi çamaşıra ve lekeye uygulanabilir ancak elde yıkama için uygun değildir.
Tek tuşla sepete atılan ve sipariş adımlarının takibiyle alışverişi tamamlanan ürün, matik deterjanlar kategorisinde yer alır.
Ürün Kodu: 455564"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler