text.skipToContent text.skipToNavigation

Aroma Şeftali Nektarı 1L Tetra

AROMA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,15 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Aroma Şeftali Nektarı 1L Tetra

 

İçecekler bölümünde gazlı içecek sevmeyenler için meyve suları da bulunmaktadır. Aroma Şeftali Nektarı 1L Tetra meyve sularının içinde en çok tercih edilenlerden biridir. Çeşitli meyve suyu içerikleri olsa da en beğenileni olan şeftali nektarları büyük ilgi görmektedir. Yaz sıcaklarında etkili olan bu meyve suyunu satın alarak sizler de yazın bunaltıcı sıcaklarının etkisini en aza indirebilirsiniz. Günün her saati tüketmek için uygundur. Dilediğiniz an çantanıza atıp taşıyabileceğiniz özellikte bir ambalaja sahiptir. CarrefourSA reyonlarında bulunan bu ürünü siz de hemen temin ederek bu lezzeti deneyimleyebilirsiniz.

Aroma Şeftali Nektarı 1L Tetra için uğramanız gereken reyon meyve suyu reyonudur. Buradan bütün Aroma ürünlerine ve şeftali nektarlarına ulaşabilirsiniz. satın aldığınız meyve sularını günün her saati evinizde ikram olarak kullanabilirsiniz. Misafirlerinize veya çocuklarınıza tatlı ikramlar hazırlamak için şeftali nektarını değerlendirebilirsiniz. Çalışanların gün içinde enerjisi düşmekte ve çalışma temposu bu durumdan etkilenmektedir. Çantanıza attığınız Aroma şeftali nektarı böyle durumlarda yardımınıza koşmaktadır. Vitamin ve enerji deposu olan bu ürünü mağazamızdan rahatlıkla temin edebilir ve bu lezzeti hemen denemeye başlayabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler