text.skipToContent text.skipToNavigation

Aşure 2 Adet

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
10,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Aşure 2 Adet

 

Ülkemizde tatlı konusunda oldukça geniş bir yelpazede üretim yapılıyor. Şerbetli şerbetsiz, hamurlu ya da sütlü tatlıların dışında özel tatlılar da damak tadı şekerli gıda arayanların tüketimine sunuluyor. Bu özel tatlılar içerisinde unlu mamuller ve tatlılar reyonlarından temin edebileceğiniz Aşure ayrı bir yer tutuyor. İçerisinde çok sayıda meyve ve tahılın bulunması bakımından yapılması oldukça zahmetli olan bu tatlıyı CarrefourSA reyonlarında özel tatlılar bölümünden temin edebilirsiniz.

Aşure iki porsiyonluk olacak şekilde kullan at kaplarda satışa sunuluyor. Aşure içinde nohuttan yarmaya, incirden kayısıya, fındıktan nara kadar pişmesi süreleri birbirinden oldukça farklı çok sayıda gıda yer alıyor. Damak zevkine ya da elinde bulunan malzemeye göre herkes farklı içerikle aşure tatlısını hazırlayabiliyor. Besleyici ve doyurucu bir yönü olan bol çeşitli bu tatlıyı evde pişirmek her bir içeriği ayrı hazırlayıp karıştırmak, pişme süresi ve oranı ile şeker miktarını doğru ayarlamak ve kıvamını tutturmak gerektiği için o kadar kolay değil. Profesyonel ellerde hazırlanmış bu ürün ile aşure özleminizi zahmete girmek zorunda kalmadan giderebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler