text.skipToContent text.skipToNavigation

Banvit Izgara Tava-Küçük Tabak

BANVIT
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,45 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"

Banvit Izgara Tava-Küçük Tabak
Sağlığınızı korumak ve yemeklerinize lezzet getirmek için kullanabileceğiniz beyaz eti, çeşitli şekillerde hazırlayarak ana yemek olarak da değerlendirebilirsiniz. CarrefourSA Parça Piliç - Kanat, But, Göğüs reyonunda sizlere sunulan Banvit Tabaklı Izgara Tava kg, deri ve kemiklerinden ayrılarak arzu edilen şekilde pişirmeye hazır hale getirilen bir üründür. Tavuk butlarının üst kısımlarından elde edilen ürünü; tavada, mangalda ya da fırında pişirerek ailenize ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.
İhtişamlı sofralara veya piknik masalarına lezzet katacak olan beyaz et, aynı zamanda yediklerine dikkat eden ve öğünleri içinde yüksek miktarda protein tüketmesi gereken sporcuların da gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir üründür.
İçerdiği yüksek protein ve dengeli yağ oranı ile besleyici olan ürün, tavuğun kalça bölümünden elde edilmiş olduğundan son derece lezzetlidir. Özellikle farklı baharatlarla hazırlanan karışımlarla ve soslarla ikram edilerek konuklarınızı ağırladığınız akşam yemeklerinde keyifle tüketilebilir. Sağlıklı beyaz et, besleyici ve lezzetli olmasının yanı sıra içerdiği yüksek protein sayesinde yemek sonrasında uzun süre tokluk hissi yaşamanızı sağlar.
Kendi ambalajında satılan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 200096

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.