text.skipToContent text.skipToNavigation

Barbie Açıkhava Dekorasyon Oyun Setl

BARBIE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
59,99 TL
41,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Barbie Açıkhava Dekorasyon Oyun Setl

Kız çocuklarının oynamaktan en çok keyif aldığı oyuncak grubunda yer alan Barbie serisi, yepyeni Barbie Açık Hava Dekorasyon Oyun Setleri modeli ile öne çıkıyor. Barbie bebeğinin şık, eğlenceli ve ihtişamlı yaşamına dahil olmak için, açık hava aktiviteleri ile zenginleştirilmiş oyun setlerinden edinebilirsiniz. 

Barbie ile Keyif Zamanı!

Açık havada hamak keyfi yapan Barbie, limonatasını yudumlarken oldukça keyifli görünüyor. Rengarenk hamak örtüsü, orijinaline sadık kalınarak tasarlanmış ahşap hamak ayağı üzerinde çok çarpıcı bir görünüm oluşturuyor. Keyifle gülümseyen ve soğuk meşrubatını yudumlayan mutlu Barbie, bahçedeki keyifli anlarını adeta sizinle paylaşmak istiyor. 

Dekoratif ve Eğlenceli Tasarım

Barbie'nin bahçe keyfine eşlik eden hamağın yanı sıra, hemen yanı başında duran fonksiyonel yan sehpa da oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip. Sürahi içinde oldukça çekici görünen soğuk içecek, sehpa üzerinde konforlu bir biçimde duruyor. Cıvıl cıvıl renklerle tasarlanmış Barbie açık hava dekorasyon oyuncak modeli, 3 yaş üzeri kız çocuklarının keyifli zamanlar geçirmesi için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. 

Güvenli ve sağlıklı materyaller ile tasarlanmış Barbie oyuncak çeşitlerine ve sayısız oyuncak türüne, hemen şimdi CarrefourSA'nın kız oyuncakları kategorisinden kolayca ulaşabilir, alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler