text.skipToContent text.skipToNavigation

Bingomatik Renkli Beyaz 7 kg

BINGO
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
42,90 TL
36,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Bingomatik Renkli Beyaz 7 kg 

Çamaşırlarınızı ve hassas kıyafetlerinizi, etkili çamaşır deterjanlarıyla yıkayarak uzun süre ilk günkü beyazlıklarıyla kullanabilirsiniz. CarrefourSA tarafından Matik Deterjan reyonunda sizlere sunulan Bingomatik Renkli Beyaz 7 kg  ile yıkadığınız her türlü eşyanızı temizleyebilir, ürünün sahip olduğu leke tutmayı zorlaştırıcı formülüyle kıyafetlerinizi koruyabilirsiniz. Etkisi yıkandıkça artan özel yapısı sayesinde lekeler çamaşırlarınıza tutunmaksızın hemen çıkabilir. Bingomatik’i paket üzerinde tavsiye edilen şekilde kullanarak 53 makine çamaşırı tek paketle yıkayabilirsiniz.
Çarşaf, yastık kılıfı, nevresim gibi iyi yıkanması ve özenle temizlenmesi gereken eşyaları da kolaylıkla temizleyebilen deterjanı, narin yapılı kıyafetlerinizin yıkanması sırasında da kullanabilirsiniz. Beyaz kıyafet ve iç çamaşırlarının doğal renklerini Ultra Beyaz yapısıyla koruyan ürün, sahip olduğu hoş parfümle yıkadığınız eşyaların mis gibi kokmasını ve haftalarca bu kokuyu muhafaza etmelerini sağlar. İnatçı ve zor lekelere karşı başarılı olan ürün, otomatik çamaşır makinelerinin ilgili haznelerine eklenerek kullanılır. Konsantre toz deterjan kategorisindeki ürün, en sevdiğiniz kıyafetlerin yıpranmasının da önüne geçebilir.
Çamaşırlarınızı temizlenirken aynı zamanda mis gibi kokmasını sağlayacak ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler