Marka: CARREFOUR

Carrefour Amonyaklı Sıvı Krem 750 ml

6,25 TL

adet

Ürün Açıklaması

Carrefour Sıvı Krem Amonyak 750ml

Temizlik ürünleri reyonu içerisinde yer alan ürünler, evinizde ve daha birçok alanda temizliğin en profesyonel şekilde sağlanması için sizlere yardımcı olmaktadır. Bu ürünler profesyonel markalar tarafından hazırlanmakta ve maksimum temizlik için yüksek teknolojik özellikte üretilmektedirler. Kullanışlı ve ekonomik olan bu ürünler kısa sürede maksimum temizliği sağlar. Ev bakımı reyonu içerisinde yer alan Carrefour Sıvı Krem Amonyak 750ml eşsiz temizlik gücü ile hem mutfaklarınızda hem de banyolarınızda harikalar yaratacaktır. Kısa sürede istediğiniz performansı almanızı sağlayan bu ürün ile zamandan tasarruf edebilir ve zahmetten kurtulabilirsiniz. Carrefour markasının bir ürünü olan bu etkili ve profesyonel ürünü CarrefourSA reyonlarında bulabilir, ekonomik fiyat ile bütçe dostu bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Carrefour Sıvı Krem Amonyak 750ml ürünü Ev Bakımı Mutfak Ve Banyo Ürünleri, Krem Temizleyiciler, Amonyaklı Krem reyonunda sizlere sunulmaktadır. Ürünü tek tık ile bulunduğu reyondan sepete ekleyebilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Alışverişinizi sonlandıracağınız zaman dilediğiniz ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz online dilerseniz de kapıda kredi kartı ile alışverişinizi güvenli yollar ile bitirebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble