Marka: CARREFOUR

Carrefour Yüzey Temizleyici Lavanta 3 lt

15,65 TL

adet

Ürün Açıklaması

"Carrefour Yüzey Temizleyici Lavanta 3 lt

Evinizin her köşesinde etkili çözümler sunan ürün, temizliğinize pırıltılı dokunuşlarla eşlik ediyor. Yüzey temizleyicinin içeriğinde yer alan lavanta kokusu da odalarınızın ambiyansında ferahlatıcı bir his bırakıyor. CarrefourSA reyonlarının Yer Temizleme Sıvıları bölümünden yer alan ve 3 litrelik özel şık şişesinde satışa sunulan ürünü siz de tercih ederek hijyenin ayrıcalıklı haline şahit olabilirsiniz.
Her an gerçek parfüm etkisi yaşatan ürün, yarattığı ferah atmosferin yanı sıra güçlü bir dezenfektan imkanı da sağlıyor. İçeriğinin formülize edilmiş, iz bırakmayı önleyici bileşenleri ise tüm yüzeylere ışıltılı bir parlaklık sunuyor.
Dokunduğu her kareyi etkili bir şekilde temizleyen ve güçlü bir performans veren Carrefour Yüzey Temizleyici Lavanta 3 lt, silinebilir tüm mekanlarda kullanılmak için uygunluk gösteriyor. Evinizin parke, marley, ahşap, fayans, mermer ve daha pek çok yüzeyinde tercih edebileceğiniz ürünü, aynı zamanda ofis gibi çalışma alanlarınızın temizliği için de güvenle kullanabilirsiniz. Dilerseniz yaz aylarında balkon yıkama suyunuzun içerisine ekleyebilir, hoş kokulu bir temizlik keyfi sürebilirsiniz.
Durulama gerektirmeden ışıl ışıl kusursuz bir hijyen deneyimi sağlayan ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, yuvanıza huzur verici bir dokunuş getirebilirsiniz.
Ürün Kodu: 387252
"
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble