text.skipToContent text.skipToNavigation

Cif Jel Tüm Yüzeyler Jel Lavanta1500 ml

CIF
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
13,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Cif Jel Tüm Yüzeyler Çiçek Ferahlığı 1500 ml

Yaşam alanlarımızda hijyen sağlamak için gerekli olan ürünlerin belirlenmesi önem taşımaktadır. Bu noktada ihtiyacımız olan birçok temizlik ürünü bulunmaktadır. Ancak tek ürünle tüm yüzeylerde üstün hijyen kalitesi yakalamak isteyenler için de alternatifler bulunmaktadır. Mutfak, banyo ve zeminde kısacası tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Cif jel tüm yüzeyler çiçek ferahlığı 1500 ml yüzeylerde doğrudan olarak kullanılabileceği gibi yerlerde paspas kovasının içerisinde su ile karıştırılarak da kullanılabilir. Eşsiz çiçek ferahlığı ile bahar tazeliği evinize taşıyan kokusu ve güçlü formülü sayesinde mükemmel temizliğin kapılarını tek bir ürünle açabilirsiniz.

Konsantre formülü ile az miktarda kullanılsa bile üstün hijyen sağlayan Cif jel tüm yüzeyler çiçek ferahlığı 1500 ml yüzeylerde doğrudan, yerlerde ise sulandırarak kullanmanız önerilmektedir. CarrefourSA mutfak Ve banyo ürünleri reyonlarında bulabileceğiniz yüzey temizleyici ürün ile, çiçek kokusu evinizin her yerini saracaktır. Tek bir ürün ile banyo ve mutfak başta olmak üzere yerlerde de üstün temizlik sağlayan ürün, mutfaktaki çelik yüzeyler için de rahatlıkla kullanılmaktadır. Çelik yüzeylerin parlatılması ve ışıldamasında, mutfak ve banyo dolaplarınızda, duşakabin ve diğer yüzeylerde üstün temizlik yakalamak için kullanabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler