text.skipToContent text.skipToNavigation

Clear Men Şampuan Hızlı Stil 2'si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili 650 Ml

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
21,90 TL
adet

"

Clear Men Hızlı Stil 2si 1 Arada Şampuan 650 ml 

Saçlarınızın ihtiyacını tam olarak karşılayacak bir ürün arıyorsanız CarrefourSA reyonlarında Şampuanlar bölümünde yer alan Clear Men Hızlı Stil 2si 1 Arada Şampuan 650 ml ile aradığınız saç bakım ürününe sahip olacaksınız. Geliştirilmiş formüle sahip ürün, saçınızın ve saç derinizin ihtiyaçlarını tümüyle karşılar.
Ürün, saçlarınıza bakım yapmanın yanı sıra yıkama sonrası kolay şekil vermenize de yardımcı olur. Tüm saç derisi ve saç tiplerine uygun olan kişisel bakım malzemesi, "2'si 1 Arada" özelliği sayesinde kepeğin kaynağını hedef alarak saç derisi sorunlarının da üstesinden gelir. Baş kısmında yaşanabilecek problemlere karşı saçın doğal direncini artırmak için kafa derisinin 3 katman derinine inene kadar cildi ve kökleri besler ve güçlendirir. Böylece, kepeğe karşı uzun süreli koruma sağlar.
Nutrium 10 isimli formülü ise 10 adet besleyici madde ile saçınıza bakım yapar. "Hızlı Stil" özelliğiyle saçlarınıza kolayca şekil verebilirsiniz. Üstelik her kullanımda saçlarınız sağlıklı bir canlılığa kavuşur. Günlük kullanıma uygun olan ürün ile kepekten kurtulurken, saçlarınıza da doğal bir direnç de kazandırabilirsiniz
650 mililitrelik şişede sunulan ürünü sipariş etmek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler