text.skipToContent text.skipToNavigation

Clear Men Şampuan Kepeğe Karşı Etkili 650 Ml

CLEAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Clear Men Şampuan Cool Sport Menthol 550 ml

Kişisel bakımda şampuan olmazsa olmaz bir bakım ürünüdür.

Şampuanlar her saç tipine ve şekline göre birbirinden farklı formüllere sahip birçok çeşitte siz tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. Fakat saç tipi ve saç şekline göre ayrışan şampuanlar neden kadın ve erkekler için ayrışmasın ki? Kokusu ve formülasyonu açısından beyler için özel üretilmiş olan clear men şampuan cool sport menthol 550 ml beylerin günlük saç bakımlarına yardımcı olacaktır.

Kepek, saçlarda dökülme ve cılız görüntü kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de büyük sıkıntı. Bu şampuanın düzenli kullanımı ile sıkıntılarınızdan kurtulabilir aynı zamanda ferah mentol kokusu ile yenilenebilirsiniz. Kolaylıkla açılıp kapanabilen ağzı kullanım sayesinde akma, damlama ya da sızma sıkıntılarını yaşatmayacaktır. Ergonomik ambalaj ve kapak tasarımı sayesinde spor, seyahat ya da omuz çantasında rahatça taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğu her yerde ürünü kullanabilirsiniz.

Mağazalarınızın kişisel bakım bölümünde, kepeğe karşı şampuanlar reyonunda kolayca bulabileceğiniz şekilde yer alan şampuanınız clear men şampuan cool sport menthol 550 ml ürününe ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler