text.skipToContent text.skipToNavigation

Clear Şampuan Kepeğe Karşı Etkili Komple Bakım 650 Ml

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
21,90 TL
adet

Clear Komple Bakım Şampuan 550ml

Kişisel bakım reyonu içerisinde yer alan ürünler kişisel bakımınızın sağlanması konusunda size profesyonel destek sunarlar. Duş alırken kullanılan ve saçlarda temizliği sağlayan şampuanlar da bu reyon içerisinde yer almaktadır. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen şampuanlar, yüksek performansları ile de her saç tipine göre özellik sunarlar. Bu ürünler arasında yer alan Clear Komple Bakım Şampuan 550ml Clear markasının kepeğe karşı etkili olan ürünlerinden biri olmuştur. Komple bakım sunan bu ürün saç derinizi canlandır, kuruluğu alır ve kusursuz saçlara kavuşmanızı sağlar. Test edilen ve onaylanan bu ürün kepeğe karşı en etkili olan şampuanlardan biri olduğunu kanıtlamıştır. Özellikle kepek sorunu yaşayan saçlar için ideal olan bu şampuana CarrefourSA reyonlarında ulaşabilirsiniz.

Kepek ile başı dertte olan kişiler için formüle dilen ve tasarlanan Clear Komple Bakım Şampuan 550ml Kişisel bakım reyonu içerisinde, şampuanlar reyonunda, kepeğe karşı şampuanlar arasında yer almaktadır. Ürünü tek tık ile reyonundan sepete ekleyebilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Dilerseniz kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler