text.skipToContent text.skipToNavigation

Clubwich Gurmw Jambonlu Mozerallalı Sandviç 140g

DARDANEL
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
11,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Yıllarca ton balığı ile birlikte sofralara lezzet katan Dardanel markasından farklı bir lezzet olarak tercih edilebilecek sandviçler ile gün boyunca açlığınızı yatıştırabilir ve keyifli bir ara öğün elde edebilirsiniz. Dardanel markası tarafından peynir ve jambon gibi özel bir birleşim ile üretilmiş olan Dardanel Clubwich Jambonlu - mozarella Sandviç ürünü, taze, hijyenik ve lezzetli bir şekilde istediğiniz her an tüketilebilir. Dardanel markası tarafından üretilen ürünleri CarrefourSA reyonlarında her zaman bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Et-Şarküteri-Balık reyonu içerisinde Şarküteri bölümünde ulaşabileceğiniz Dardanel Clubwich Jambonlu - mozarella Sandviç ürünü, 100 gramında yer alan enerji içeriği ile birlikte zindelik ve kuvvet sağlarken, karbonhidrat, yağ ve protein değerleri ile doğru bir seçenek oluşturuyor. Taze ve lezzetli mozarella peyniri ve jambon et ürünü ile birlikte üretilmiş ve beyaz ekmeği ile yumuşacık bir tüketim sağlayan bu sandviç; meşrubatlar, çay, kahve, süt ya da sadece su ile daha hızlı bir şekilde tüketilebilir. İş yerinde hızlı bir öğlen yemeği veya çocuklarınızın beslenmesi için tercih edebileceğiniz bu ürünü ev ortamında da tüketebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler