text.skipToContent text.skipToNavigation

Cola-Cola Şekersiz 250 Ml Şişe

COCA COLA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Cola-Cola Şekersiz 250 Ml Şişe

 

Cola-Cola Şekersiz 250 Ml Şişe, şekersiz özelliği ile fark yaratıyor. Bilinen lezzetinin formülünü tatlandırıcı ile birleştirerek sunan ürün, sıfır ibaresi ile sıfır şeker anlamına gelen “zero” adını taşıyor. CarrefourSA reyonlarında Diyet Kola kategorisinde kendine yer buluyor. 100 ml.'de sadece 0.2 kcal enerji bulundurarak diyet için uygun bir içecek olduğunu ispatlıyor. Kalorisini azaltırken, kafeinli zinde tutan özelliğini kaybetmeyen ürünün soğuk olarak tüketilmesi öneriliyor. Yaz günlerinin ferahlatıcı alternatifi olarak sınıflandırılıyor ve yemekle beraber tüketilebildiği gibi tek başına da içilebiliyor. Şişe tasarımı ile ev içi ve ticari tüketime uygun olan ürün, diyettekiler için ızgara, salata gibi hafif yiyeceklerin eşlikçisi oluyor.
Kuru, nemden, kokudan ve direkt güneş ışığından uzak saklanması öneriliyor. Üzerinde yazan son tüketim tarihine kadar saklanabilen ürünün kapağı açıldıktan kısa süre sonra içilmesi salık veriliyor. Gazlı yapısını hava almadığı ve kapağı açılmadığı sürece koruyabiliyor. Oda sıcaklığında veya buzdolabında güvenle muhafaza edilebilirken içerken buz ile de soğutulabiliyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek sipariş verebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alarak fit kalırken zinde olmanın tadını çıkarabilirsiniz.
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler