text.skipToContent text.skipToNavigation

Cook Yağlı Pişirme Kağıdı 8 Metre 37 cm

COOK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Cook Yağlı Pişirme Kağıdı 8 Metre 37 cm

 

Cook ürünleri, halk arasında “yağlı kağıt” olarak da bilinen pişirme kağıtlarının üretimi sırasında hiçbir hayvansal, sentetik veya bitkisel yağ kullanılmaz. Pişirme kağıdı sayesinde fırın tepsinizi yağlamanıza gerek kalmaz. Hem mikrodalgada hem de diğer fırınlarda kullanmaya uygundur. Fırında pişirmek istediğiniz yiyeceklerin kendi lezzetini korumasını sağlar. Yiyeceklerin fırın tepsisine yapışmasını engeller ve daha temiz bir kullanım sunar. Pişirme kağıdındaki kayganlık hissini sağlayan malzeme, gıda ile teması tamamen sağlıklı olan slikonize malzemeden oluşan formülle üretilmiştir.

Cook yağlı pişirme kağıdı, ilk kullanımdan sonra da tekrar kullanılabilir. Cook ürünleri çevre dostudur, doğaya zarar vermez. Cook yağlı pişirme kağıdını CarrefourSA aracılığıyla, ister Ev Düzeni ve Züccaciye reyonunda bulunan Mutfak Ürünleri bölümünden isterseniz online mağazamızdan uygun fiyat avantajıyla bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Özel formülü sayesinde üzerine konulan gıda, fırınınızda pişme aşamasındayken gıdanın kağıda yapışmamasını sağlar ve elle tutulduğu zaman yağlıymış gibi kayganlık hissi verir. COOK Pişirme Kağıdı ile bu sayede mutfakta çalışmanız kolaylaşır. Geç tutuşan ve su geçirmeyen yapısı sayesinde özellikle fırında pişirme esnasında tepsilerinizin temiz kalmasını sağlar. Ürünü kullanılırken özellikle pişirme kağıdının kenarları, fırının ısıtma bölgelerinden uzak olacak şekilde dikkatlice kıvrılmalı; fırın ızgarasına yakın seviyede et ve yağlı ürünleri pişirmekten kaçınılmalıdır.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler