Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu 2 lt

Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu 2 lt
Ürün Kodu: 266452

SATIŞ FİYATI:
5,50 KDV DAHİL
AD
Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu 2 lt

Ace Çamaşır Suyu Bahar Kokulu 2 lt, baharın taze çiçeklerinin kokusunu çamaşır suyunun hijyeni ile birleştiriyor. Benzerlerinde rastlanabilen rahatsız edici kokuyu barındırmayan ürün, çok amaçlı kullanımı ile fark yaratıyor. Büyük boy şişesi ile de ekonomi sağlıyor. Mutfak, banyo, tuvalet ve çamaşırlarda derinlemesine temizlik sağlıyor. Ağartıcı özelliği nedeniyle renkli çamaşırlarda kullanımı uygun değilken, beyaz çamaşırların tüm lekelerini, kol manşetleri ve yakalardaki izleri tamamen siliyor.Yüzde 100'e kadar hijyen vadediyor. Bakterileri öldürerek evinizde ve iş yerinizde mükemmel temizlik sunuyor. Tezgahlarda, fayans ve klozette kullanılarak mikropsuz, bakterisiz alanlar yaratıyor.
Cilt ve göz ile temas halinde bol su ile tamamen arınana dek durulanması öneriliyor. Çocuklardan uzak, kuru, kokusuz ve ışıksız ortamda muhafaza edilmesi salık veriliyor. Etiketinde son kullanım tarihi ve kullanım talimatı yer alıyor. Kullanım esnasında talimata uygun hareket edilmesi öneriliyor. Diğer kimyasal temizleyicilerle karıştırılmadan; tek başına kullanılması gerekiyor.
CarrefourSA reyonlarında Çamaşır Suyu bölümünde sizlere sunulan ürüne sahip olarak bahar kokan temizliğe kavuşmak adına genel hijyen malzemesini hemen sepetinize ekleyebilir; hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: