Activex Sıvı Sabun Aktif Koruma 300 ml

Activex Sıvı Sabun Aktif Koruma 300 ml
Ürün Kodu: 303953

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
AD
Activex Sıvı Sabun Aktif Koruma 300 ml

Activex Sıvı Sabun Aktif Koruma 300 ml, 12 saate kadar etkin koruma sağlıyor. Kullanıldığı ilk 10 saniyede bakterilerin yüzde 99.9'unu öldürüyor. Cilt üzerinde üstün koruma vadeden ürün, antibakteriyel özelliği nedeni ile klasik tabletlerden çok daha hijyenik olarak görülüyor. Cilt dokusunda tahrişe sebep olmayan ürünün paketi, yedek şişe alınarak defalarca doldurulup uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanım ile de avantajlı bir tercih olan şişe, titiz ve ev ekonomisi konusunda bilinçli kullanıcıların tercihi oluyor.
CarrefourSA reyonlarında Sabunlar bölümünde kendine yer bulan ürün, bakterilere karşı etkili oluyor. Yalnızca temizlik değil; nemlendirme de vadeden ürün, kuru ciltleri bile neme doyuruyor. Cildin PH seviyesi korunuyor. Paketin serin ve kuru bir yerde, direkt güneşten koruyarak muhafaza edilmesi öneriliyor. Ambalajında yazan son kullanım tarihine kadar güvenle kullanılabiliyor. Jel form ile elin her yerine kolaylıkla erişiyor; tek hareketle ele pompalanıp su ile de kolaylıkla durulanabiliyor. Her yaştan kullanıcıya uygun olan ürün, ferah kokusu ile de beğeni kazanıyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilir, birkaç adımda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: