Activex Sıvı Sabun Hassas Koruma 300 ml

Activex Sıvı Sabun Hassas Koruma 300 ml
Ürün Kodu: 303951

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
AD
Activex Sıvı Sabun Hassas Koruma 300 ml

Sabunlar bölümünde yer alan Activex Sıvı Sabun Hassas Koruma 300 ml, özellikle ellerin bakterilere karşı etkin olarak korunmasını sağlamak üzere geliştirilmiş olmasıyla tercih ediliyor. Dermatolojik olarak test edilen ürün, içeriğindeki nemlendiriciler sayesinde cildin kuru kalmasını engelliyor. Kullanıldığında bakterilerin yüzde 99.9’unu öldüren ürün, 12 saate kadar etkin koruma sağlıyor. Ellerinizi yıkarken 10 saniye içerisinde etkisini gösteren ürün, vücut temizliğinde de kullanılabiliyor.
Hassas koruma özellikli temizlik malzemesi, ergonomik şişesi üzerindeki pompa mekanizması sayesinde kolay kullanım sağlıyor. En iyi sonucu elde etmek için ellerinizi su ile ıslatmanız ve üründen bir miktar avcunuza alıp köpürtmeniz yeterli oluyor. 1 dakika boyunca ellerinizi ovalayarak yıkadıktan sonra temiz su ile durulayarak yıkama işlemini sonlandırabilirsiniz. Kişisel hijyen için geliştirilen ürünü gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Ürün 2 tam doz kullanıldığında uzun süreli antibakteriyel koruma sağlıyor.
Ambalajı açılmadığı sürece 2 yıl raf ömrü olan ürünün güneş ışığından uzak tutularak oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gerekiyor. Kullanılmaya başlanan ürünün ise 1 yıl içerisinde tüketilmesi tavsiye ediliyor.
Kalıcı hijyen sağlayan ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: