Adana Kebap

Adana Kebap
Ürün Kodu: 366554

SATIŞ FİYATI:
41,90 KDV DAHİL
KG
Adana Kebap 

Sofranızda değişik lezzetler denemeyi seviyorsanız hazır et ürünlerine rahatlıkla yönelebilirsiniz. Dillere destan tada sahip kebapları kısa sürede hazırlayıp ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize ikram etmek arzusundaysanız, CarrefourSA tarafından Hazır Ürünler reyonunda sunulan Adana Kebap sizin için ideal olabilir. Kendine has baharat karışımlarıyla hazırlanan yiyeceği, tavada ve ızgarada pişirebilir kolayca pişirebilir, sofranızı zenginleştirebilirsiniz.
Protein ve sağlıklı yağ açısından son derece zengin dana kıymasından üretilen hazır yiyecek, vücudunuzun gereksinim duyduğu makro besin öğelerinin bir kısmını karşılarken, demir eksikliği yaşayanların bu sorunlarını aşmalarında da önemli rol oynar. Özellikle güç gerektiren sporlarla uğraşan kişilerin protein ihtiyaçlarını en doğal ve lezzetli yoldan karşılamalarına yardım eden ürünü, diyet dönemlerinde kendinizi daha tok hissetmek için de tercih edebilirsiniz. Et yemeklerini sevmeyenlerin bile büyük bir keyifle tüketebilecekleri ürün, hafta sonlarında gerçekleştireceğiniz mangal partilerinin de baş konuğu haline gelebilir. Ana yemek olarak değerlendirebileceğiniz ürünü, öğün aralarında atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz.
Lezzetli ve besleyici ürünü denemek için arzu ettiğiniz miktarı belirleyerek hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: