Adore Flat Line Mega Geniş Bölmeli Kapaklı TV Sehpası

Adore Flat Line Mega Geniş Bölmeli Kapaklı TV Sehpası
Ürün Kodu: 362876

SATIŞ FİYATI:
217,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Adore Flat Line Mega Geniş Bölmeli Kapaklı TV Sehpası sade görünümü ve şık aksesuarları ile hem ev hem de ofis dekorasyonlarınızda kullanmak için uygundur. Demonte mobilya konusunda deneyimli Adore Mobilya’nın tüm ürünlerine yansıyan yenilikçi ve kullanışlı tasarımını taşıyan Adore TV sehpasıyla odanıza modern bir stil katabilirsiniz.

Yenilikçi ve kullanışlı yapısıyla Adore TV sehpası parlak beyaz renkte lake malzemeden üretilmiştir. TV sehpası pürüzsüz üst tablası ve kapaklı geniş bölmeleri ile televizyon sehpası olarak kullanılmasının yanı sıra DVD, albüm, resim, dekoratif objeler ve çeşitli cihazların saklanması için de çözümler sunar. Tüm Adore TV sehpası modelleri gibi modern çizgileri ile farklı dekorasyon tarz ve renklerine uyum sağlayacak olan Adore Flat Line Mega Geniş Bölmeli Kapaklı TV Sehpası desenli koltuklarınızla mükemmel bir kontrast oluşturur. TV sehpasının yanına duvar rafları monte ederek özgün görünümlü komple bir duvar ünitesi elde edebilirsiniz.

İnce işçiliği ve kaliteli menteşe ve aksesuarları ile televizyon sehpaları arasında dikkat çeken bu Adore TV sehpası modeli ile evinize yepyeni bir hava kazandırmak için ürünü hemen sepetinize ekleyin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: