Air Wick Kumaş ve Oda Kokusu Sprey Lavanta

Air Wick Kumaş ve Oda Kokusu Sprey Lavanta
Ürün Kodu: 383018

SATIŞ FİYATI:
12,50 KDV DAHİL
AD
Airwick Aqua Mist Mor Lavanta 

Evinizde size her an bahar ferahlığını yaşatacak Airwick Aqua Mist Mor Lavanta, eşsiz kokusuyla sizi büyüler. İçerisinde bulunan ferahlık kapsülleri sayesinde uzun süreli etki sağlar. Ürün oda ve kumaş üzerinde rahatlıkla kullanılabilir ve 12 saate kadar etkilidir. Pişen yemeklerin, tütün ürünlerinin ve evde bulunan hayvanların kokuları elbiselere ve koltuklara sinebilir. Bunlar birbirine karıştığında eviniz ne kadar temiz olursa olsun sizi rahatsız edebilir. Ürün, gün boyu ferah bir havaya sahip olmanızı ve istenmeyen kokulardan kurtulmanızı sağlar.
Kumaşlar üzerine her dokunuşunuzda mor lavanta ferahlığını yaşamanızı sağlayan ürün, özel tasarım kutusuyla ergonomik bir yapıya sahiptir. Elinizle rahatlıkla tam olarak kavrayabileceğiniz ürün sprey halindedir. Uygulayacağınız alana 15-20 santim uzaklıktan yalnızca bir kez sıkmanız yeterlidir. Evin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçek özleriyle üretilmiş olması, spreyin rahatsızlık vermeyecek, hafif bir yapıya sahip olmasını sağlar. Yalnızca 1 dakika içerisinde bütün odaları yenileyen özelliğiyle, ev ve ofislerde sıklıkla tercih edilir.
Oda kokusu reyonunda yer alan ürüne CarrefourSA ayrıcalığıyla sahip olmak için tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: