Air Wick Oda Kokusu Makine Yedek Lavanta 3 Al 2 Öde

Air Wick Oda Kokusu Makine Yedek Lavanta 3 Al 2 Öde
Ürün Kodu: 302967

SATIŞ FİYATI:
21,90 KDV DAHİL
AD
Air Wick Oda Kokusu Makine Yedek Lavanta 3 Al 2 Öde

Ev ve arabalarınızda güvenle kullanabileceğiniz ürün sayesinde tazelik her zaman sizinle kalıyor. Koku giderici sprey, belirli zaman aralıklarında otomatik olarak devreye giren mekanizması sayesinde bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor. Zahmetsiz hava değişimi yaratıyor. CarreourSA’nın Oda Kokusu bölümünde yer alan Air Wick Fm Yedek 3al 2 öde Bahar, üçlü paketi ile ferahlığın uzun süre odalarınızda kalmasını sağlıyor. Ürün, ev ve arabalarınızda sıklıkla kullandığınız bir esans olarak havaya tazelik veriyor. Sakin, rahatlatıcı ve mis gibi kokular, odaları sarıyor. Genellikle çiçeklerden oluşan eşsiz kokusu ile baharı evlere getiriyor.
Yemek ve sigaranın bıraktığı kötü kokuların önüne geçerek hoşlanmadığınız diğer tüm kokulardan da kurtulmanızı sağlıyor. Ürünü; ev, ofis ve iş yerinizdeki tüm odalarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz banyo ve tuvaletlerdeki kötü kokuları engelleyebilmek için de uygun bir yere koyabilirsiniz. Çiçek bahçesini evlere taşıyan ürünü, sevdiklerinize de hediye ederek ferahlığı herkesin yaşamasını sağlayabilirsiniz. Arabalarda her zaman bulundurabilirsiniz.
Ferahlığı, bulunduğunuz her yerde, her zaman ve uzun süre hissetmek için yedek paketlere sahip spreyi hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: