Airwick Dekoratif Jel Lavanta 2'li

Airwick Dekoratif Jel Lavanta 2'li
Ürün Kodu: 467828

SATIŞ FİYATI:
5,00 KDV DAHİL
AD
Airwick Dekoratif Jel Lavanta 2'li
30 güne kadar evinizde lavanta kokusunun dinlendirici etkisini hissetmeniz için üretilen Airwick Dekoratif Jel Lavanta 2'li, CarrefourSA reyonları oda kokusu bölümünden evlerinize sunuluyor. Çiçek esanslarıyla aşılanmış lavantanın kokusu ve dağ esintisini evinize getiren jel, kötü kokuları hapseder ve hoş koku verir.
Etkili ve taptaze kokusu ile evinizin uzun süre ferah kalmasını sağlayan Lavanta 2’li, dekoratifliği sayesinde de hoş bir atmosfer yaratır. Evinizin, ofisinizin, odalarınızın herhangi bir köşesine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ya da asabileceğiniz jel koku, pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Arabanızda da kullanabileceğiniz çicek kokusu, çöp gibi kötü koku yayabilecek yerlere yerleştirildiğinde bu kokuyu hapsederek etkisiz hale getirir.
Gün boyu evinize hoş bir koku yayılmasını sağlayan jel, lavanta kokusunun tazeliği ile bulunduğu ortama temizlik hissi getirir. Rahatlatıcı etkisi ile bilinen doğal yağlarının etkisiyle sakinleştirici bir etkiye sahip olan lavanta kokusu, uyku düzenine yardımcı olması ve eşsiz aroması ile tercih edilen ev kokularından biridir. Değişen koku teknolojisini deneyimlemenizi sağlayan ve 2’li paketinde sunulan ayrıcalıklı ürünü denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: