Akdeniz Usulü Kalamar Fileto

Akdeniz Usulü Kalamar Fileto
Ürün Kodu: 450162

SATIŞ FİYATI:
13,50 KDV DAHİL
AD
Akdeniz Usulü Kalamar Fileto

Kalamarı Akdeniz usulü denemeyenler için Denizev'in sağlıklı koşullarda, özenle hazırladığı Akdeniz usulu kalamar fileto, sizler için CarrefourSA reyonlarında satışa sunuluyor.Oldukça düşük yağ oranıyla kalamar, diyet yapanlar için de oldukça ideal bir besindir. 

CarrefourSA'nın işlenmiş deniz ürünleri arasından rahatlıkla bulabileceğiniz Akdeniz usulu kalamar fileto yüksek oranda protein içerir. Bu yüzden lezzetli olmasının yanında sizin için besleyici bir özelliğe de sahiptir.Dış yüzeyi paneyle soslanmış Akdeniz usulu kalamar fileto, oldukça besleyici olmasının yanında düşük bir kaloriye sahip olmasıyla da hafif ve sağlıklı bir deniz ürünüdür. 

Pane sosuyla kızartılıp ardından tekrar soslanıp fırında kızartılarak sizlere sunulan kalamar bu sayede hem lezzetli hem hafif bir tada sahiptir.Pişirme süresi de oldukça kısa olan Akdeniz usulu kalamar filetoyu 2-3 dakika kadar kısa bir sürede ısıtıp hemen tüketebilirsiniz.Oldukça pratik olmasının yanında harika bir lezzete de sahip olan Akdeniz usulu kalamar fileto aynı zamanda sağlığınız için de faydalıdır.

Siz de Akdeniz usulu kalamar filetoyu hala denemediyseniz, kolaylıkla satın alarak, salataların, balıkların ve deniz mahsullerinin yanında sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. 450162Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: