Akmina Elmalı Maden suyu 330 ml (Adet)

Akmina Elmalı Maden suyu 330 ml (Adet)
Ürün Kodu: 366404

SATIŞ FİYATI:
1,05 KDV DAHİL
AD
Akmina Elmalı Maden Suyu 330 ml (Adet)

Saf sudan sonra en sağlıklı içecekler arasında yer alan doğal maden suyu, Akmina Elmalı Maden suyu 330 ml ile mutfaklara doğanın tazeliğini ve sunduğu sağlığı getiriyor. Toplam altı adetlik paketinde tüketiciye ulaşan ürünün bir şişesi 330 mililitre maden suyu içeriyor. Tamamen doğal bir muhtevaya sahip olan ürün hiçbir suni katkı içermiyor, kaynağından alındığı haliyle tüketime sunuluyor.

CarrefourSA raflarında Meyveli Maden Suları reyonunda beğenilere sunulan ürün, sağlıklı bir içecek olmasının yanı sıra, elma aroması ile daha da lezzet kazanıyor. Zengin mineralli içeriği ile içene zindelik, dinçlik ve ferahlık veriyor. Hoş lezzeti sayesinde keyifle içildiği gibi, sıcak günlerde iyi bir serinletici olarak çok seviliyor. Sağlığa faydalı bir ürünle serinlemek, günü keyifle yaşamak, minerallerle vücudunuzu desteklemek için siz de elmalı içeceği deneyebilirsiniz. Her mevsimde ve günün her saatinde ürünü tüketebilirsiniz. Buzdolabında soğutarak içebilir ya da oda sıcaklığında içmeyi tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilir, rahatlıkla konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Doğanın en değerli armağanını nefis elmalı lezzetle hayatınıza katmak için hemen ürünü alışveriş sepetinize ilave edebilir, bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: