Akmina Kırmızı Meyveler 1 lt

Akmina Kırmızı Meyveler 1 lt
Ürün Kodu: 460278

SATIŞ FİYATI:
2,15 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Akmina Kırmızı Meyveler 1 lt

Hafif içimiyle öne çıkan Akmina Kırmızı Meyveler 1 lt, CarrefourSA’nın meyveli maden suları bölümünde damak tadınıza sunuluyor. Zengin içeriğiyle sofralarınızı tatlandıran ürün ile sağlıklı ara öğünler oluşturabilir, sevdiklerinizle ve misafirlerinizle keyifle tüketebilirsiniz.
Yerin en alt katmanlarından mineraller ile birlikte oluşan maden suları, vitamin ve mineral yönünden oldukça zengin içeriklere sahiptir. Kırmızı meyve aromalarıyla damak tadınıza sunulan ürün, minerallerin yanı sıra enzimlerin yapımında kullanılan ve metabolizmayı düzenleyen B vitamini ile doludur. Yemeklerinizin yanında içecek olarak tüketebilir, dilerseniz gün içerisinde sağlıklı ara öğünler geçirmek için tercih edebilirsiniz.
1 litrelik şişe içerisinde sunulan maden suyunu buzdolabınızda son tüketim tarihine kadar saklayabilirsiniz. Pratik şişesi kolay bir kullanım sağlarken içimi bittikten sonra kapağını sıkıca kapatarak ilk günkü tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Evinizde tüketebileceğiniz gıdayı isterseniz iş yerinize götürebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında serinlemek isterseniz buzla birlikte servis edebilir, tadını zenginleştirmek için nane gibi taze otları ekleyebilirsiniz. Özellikle tuzlu gıdalarınızın yanında sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Benzersiz bir lezzete sahip içeceği denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: