Akmina Limonlu C Vitaminli Maden Suyu 200 ml (Adet)

Akmina Limonlu C Vitaminli Maden Suyu 200 ml (Adet)
Ürün Kodu: 366396

SATIŞ FİYATI:
1,15 KDV DAHİL
AD
Akmina Limonlu C Vitaminli Maden Suyu 200 ml (Adet)

Doğal zengin mineralller içeren Akmina Limonlu C Vitaminli Maden Suyu 200 ml şişesi gerçek serinlik ve ferahlık olanağı sağlıyor. CarrefourSA meyveli maden suları reyonunda satışa sunulan ürün ile sofralarınıza serinlik, sindirim sisteminize ferahlık katabilirsiniz.
Her mevsimde keyifle tüketebileceğiniz ürün, özellikle uzun süre güneş altında kaldıktan sonra veya nemli, bunaltıcı bir havada ferahlatıcı özellikleri ile imdadınıza yetişiyor. Soğuk tüketilmesi tavsiye edilen ürünü, içerisine buz katarak da tüketebilirsiniz. 200 ml tekli şişede sunulan ürünü sofralarınızda aile üyeleriniz ile birlikte tüketebilirsiniz. Yemeklere eşlik eden özelliğinin yanında yemeklerden sonra sindirimi kolaylaştırması için de tercih edebileceğiniz ürünü misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Her şişesinde aynı lezzeti bulabileceğiniz ürün, hem ferahlatıcı özellikleri ile hem de yemeklerin yanında tüketebilmenize olanak sağlayan limon aromalı tadı ile küçükten büyüğe ailenizin her üyesinin damak tadına hitap ediyor. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde ve katkı maddesi içermeyen doğal mineral kaynağı ürünü kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle satın alıp, tüketebilirsiniz.
200 ml tekli şişede sunulan C vitaminli doğal serinlik ve mineral kaynağı ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: