Alabalık Füme Dilim Sade 1705 g

Alabalık Füme Dilim Sade 1705 g
Ürün Kodu: 428831

SATIŞ FİYATI:
19,99 KDV DAHİL
AD
Alabalık Füme Dilim Sade 1705 g

Sızma zeytinyağına yatırılmış olması ile ön plana çıkan Kılıç Füme Dilim Alabalık, füme balık sevenlerin tercihi oluyor.CarrefourSA reyonlarında yer alan balık ürünlerinden biri olan füme dilim alabalık, balığın sağlığını ve lezzetini sofranıza getirir.İçeriğinde barındırdığı Omega 3 sayesinde, sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. 

Dilimlenmiş olması sayesinde ise kolayca servis edilir.Ailenizle güvenle tüketebileceğiniz alabalıklar, servise hazır oldukları için akşam yemeği hazırlarken pratik olmanızı da sağlar.Balıklar ve deniz mahsülleri reyonunda yer alan ürünlerden biri olan füme dilim alabalık, meşe odunu dumanında tütsülenerek pişirilmiş ve sızma zeytinyağı ile harmanlanmıştır.İçerisinde lezzet ve aroma katması için tane karabiber taneleri ile kapari bulunur.Yemekte yeşil salata ile servis edilmesi önerilir. 

Kılıç Füme Dilim Alabalık akşam yemeklerinde balıktan vazgeçemeyenler için en uygun ve en lezzetli yemek olarak tercih edilir. Ayrıca diyet öğünlerinde balık tercih edenlerin de favori yiyecekleri arasında yer alır.Makarna ve salata tarifleri ile de uyum gösterir.Ailenizle birlikte keyifle tüketebileceğiniz bu ürünü hemen denemek için, istediğiniz sayıda sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. 428831Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: