Algida Magnum Bademli Çikolatalı Dondurma 120ML(1422)

Algida Magnum Bademli Çikolatalı Dondurma 120ML(1422)
Ürün Kodu: 46045

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD

Magnum dondurmalar arasından eşsiz badem lezzeti ile ayrılan bademli Magnum dondurma, badem tutkunları için vazgeçilmez bir lezzet sunar. Dolu dolu bademle kaplı çikolata kaplaması ile sunulan dondurma, kalın ve çıtır çikolatası ile de damakta hoş bir tat bırakır. Ağızda yavaş eriyen vanilyalı dondurması ile hazırlanmış bademli Magnum dondurma çikolatalı, el değmemiş jelatini ile de sağlıklı bir kullanım sunar. Yalnızca yaz aylarında değil, her mevsim dilediğiniz gibi tüketebileceğiniz dondurma, tatlı ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde karşılamayı amaçlar.

Bademli Magnum dondurma çubuklu yapısı ile kolay bir kullanım sunar. Büyük ve iri badem parçaları ile donatılmış çikolatalı dış kaplama, dondurmadan aldığınız hazzı maksimuma çıkarmayı amaçlar. Ürünün zarar görmemesi için özenle hazırlanmış, şık bir dizayna sahip jelatini ile sunulan dondurma, damağınızda eşsiz bir lezzet bırakır. İster sevdiklerinizle birlikte tüketebileceğiniz ister kendinizi şımartabileceğiniz 120 ml'lik dondurma, içerisindeki vitamin ve mineraller ile ihtiyaç duyacağınız yararlı gıdaları ve besin değerlerini de almanızı amaçlar.

Eşsiz lezzeti ile keyifle tüketebileceğiniz dondurmaya sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: