Alo Beyaz ve Renkliler İçin 4,5 kg

Alo Beyaz ve Renkliler İçin 4,5 kg
Ürün Kodu: 479965

SATIŞ FİYATI:
20,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Alo Beyaz ve Renkliler İçin 4,5 kg
ek yıkamada zahmetsiz temizlik ve hijyen için geliştirilen Alo Çamaşır Deterjanı, farklı renge sahip giysilerinizi yıkarken ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyor. Kirli çamaşırlarınızı beyaz veya renkli şeklinde ayırdıktan sonra, kolaylıkla yıkayabilmenize de olanak tanıyor. Etkin formülü, renkleri soldurmadan ve çamaşırlarınızı dokusuna zarar vermeden derinlemesine nüfus ederek, yağ, meyve suyu, çimen lekesi ve çamur gibi zorlu lekeleri bile rahatlıkla söküp atıyor. İçeriğinde bulunan çiçeksi kokular sayesinde, giysilerinizin uzun bir süre mis gibi kokmasına da yardımcı oluyor.
Alo Beyaz ve Renkliler İçin 4,5 kg ambalaj içerisinde sizlere sunuluyor. Ürün; sentetik, polyester, pamuklu ve renkli giysilerin yıkama aralığı olan 30-40 derece sıcaklıklarda ve beyazlar için ideal olan 60-95 sıcaklık bandında etkinliğini koruyor. Giysilerinizi ayırdıktan sonra deterjan gözüne, tambur içinde bulunan kirliler ile orantılı bir şekilde 1-2 ölçek toz deterjan ekleyebilirsiniz. Ürün matik özelliğe sahip olduğu için, elde yıkama ve hassas çamaşır temizliği için tercih edilmemelidir.
CarrefourSA mağazalarının matik deterjanlar reyonunda yer alan, hem karma giysiler hem de beyaz çamaşırlar için kullanabileceğiniz ürünü, sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: