Alpro Soya Sütü Çikolatalı 1lt

Alpro Soya Sütü Çikolatalı 1lt
Ürün Kodu: 199464

SATIŞ FİYATI:
17,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Alpro Soya Sütü Çikolatalı 1lt 

Light Uzun Ömürlü Sütler reyonunda bulunan Alpro Soya Sütü Çikolatalı 1lt, yüzde 100 bitki bazlı yapısı dolayısıyla düşük miktarda doymuş yağ içeriyor. Soyulmuş soya fasulyesine su, şeker ve yağı azaltılmış kakao eklenerek elde edilen üründe yapay renklendirici ve koruyucu bulunmuyor. Yapımında buğday ve süt ürünü kullanılmadığı için laktoz ve glüten ihtiva etmeyen ürün, bahsi geçen gıdalara alerjisi olan bireyler tarafından bile rahatlık ile içilebiliyor. Ayrıca, yapısında daha az yağ ve şeker barındırdığı için formuna dikkat edenler için de ideal bir içecek olan ürün B2, B12, D2 vitaminlerini ve kalsiyum içeriyor.

Hiçbir işleme gerek duymadan içilebilen ürünü dilerseniz sıcak olarak da tüketebilirsiniz. Milkshake yapımında da kullanabileceğiniz ürün, UHT işleminden geçirildiği için uzun ömürlü oluyor. Zararlı bakterilerden arındırılmış içecek, 1 yaşın üzerindeki bireyler tarafından güven ile tüketilebiliyor. Kapağı açılmadığı sürece oda sıcaklığında muhafaza edilebilen ürünün kullanılmaya başlandıktan sonra ise mutlaka buzdolabında saklanması ve kısa sürede tüketilmesi tavsiye ediliyor.

İçtiğinizde damağınızda sıra dışı ama alışkanlık yaratacak bir tat bırakacak ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: