Anjelina Erik

Anjelina Erik
Ürün Kodu: 187061

SATIŞ FİYATI:
9,99 KDV DAHİL
KG
Anjelina Erik
Modern kent yaşamında kırılgan bünyelerin en çok ihtiyacı olan şeylerin başında doğal yollardan elde edilmiş vitaminler geliyor. Bu vitaminleri mevsimin en taze meyveleri aracılığı ile edinmek ise birçok insanın mahrum olduğu bir şans. Bu meyveler içerisinde, sadece mideleri fetheden bir lezzet tufanı olmasıyla değil, aynı zamanda rengarenk bir görsel şölen vaat etmesiyle de Anjelina erik, CarrefourSA müşterilerinin damak tadına sunuluyor.
CarrefourSa reyonlarında yer alan bu taptaze ürün; B Vitamini başta olmak üzere potasyum ve magnezyum mineralleri açısından zengin içeriği ile cildinizi pırıl pırıl, tırnaklarınızı güçlü kılıyor.  Aynı zamanda bağırsaklarınızı yumuşatması, sinirlerinizi yatıştırması, karaciğer ve böbrek rahatsızlıklarının giderilmesinde bir panzehir olmakla kalmıyor, başta çocuklarınız olmak üzere her yaştan aile bireyi için gerçek bir sağlık deposu olması olma özelliği taşıyor.
Siz ve aileniz için sağlık ve lezzet deposu, taptaze Anjelika erik, ülkemizin en kaliteli erik ağaçlarının dallarından toplanarak, sofralarınıza konuk oluyor. Size ise sadece sipariş vererek bu dayanılmaz lezzete ulaşmak kalıyor. Mükemmel tat ve lezzette olan bu ürünü denemek için farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
187061Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: