Ankara Makarna İnce Spagetti 500 g

Ankara Makarna İnce Spagetti 500 g
Ürün Kodu: 304605

SATIŞ FİYATI:
1,60 KDV DAHİL
AD
Ankara Makarna Ince Spagetti 500 g

Ankara Makarna İnce Spagetti 500 g, ince hamur kesimi ile doğal yollarla kurutularak paketleniyor. Bolonez ve napoliten gibi soslarla tüketimi tercih ediliyor. Durum buğdayı irmiği ve su karışımından imal edilen ürün, yumurta ve gıda boyası dahil hiçbir katkı maddesi içermiyor. Ortalama pişme süresi 4 ila 6 dakika arasında değişiyor; damak tadına göre farklı pişirme süreleri de tercih edilebiliyor. Üretiminden itibaren önerilen tüketim süresi 2 yıl olarak belirtiliyor. Güneş ışığından uzak, kuru, serin, kokusuz ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor. Yarı hazır gıda maddesi olarak sınıflandırılıyor. Bölünmeden pişirilmesi, geleneksel çubuk makarna keyfi için önerilirken istek halinde kolay yenmesi adına kırılarak da pişirme işlemine geçilebiliyor.
100 gram pişmemiş makarnada 345 kcal enerji yer alıyor. Oldukça besleyici olan ürün, CarrefourSA reyonlarında Makarna bölümünde kendine yer buluyor. Farklı soslarla tatlandırılarak çocukların ve yetişkinlerin sevdikleri bir yemek haline geliyor. Uygun fiyatı ile öğrencilerin gözdesi olurken, kısa sürede hazırlanması ve lezzetli tadıyla yoğun çalışanların da takdirini kazanıyor. Pratik özelliği, lezzetli, doyurucu ve besleyici olmasıyla tercih ediliyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir; pratik lezzetin tadına siz de varabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: