Apikoğlu Macar Salam

Apikoğlu Macar Salam
Ürün Kodu: 4671

SATIŞ FİYATI:
65,90 KDV DAHİL
KG
Apikoğlu Özel Dana Macar Salam 

Kahvaltının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olarak ön plana çıkan Apikoğlu Dana Macar Salam, farklı tarifler hazırlamanız için ideal bir seçenek olarak sizlere sunulurken, pratikliğiyle mutfakta hız kazanmanızı sağlıyor.Yüksek protein değerleri ve doyuruculuğu ile güne enerjik bir başlangıç yapmanızı mümkün kılan ürün, damak tadınıza uygun olarak hem pişirilmeden hem de pişirilerek tüketilebiliyor.Yağlı ve az tuzlu kıvamıyla karakteristik bir lezzete sahip Macar salam, hem tek başına hem de çeşitli tariflerde yer verebileceğiniz benzersiz tadıyla ailenizin tüm bireyleri tarafından sevilerek yeniliyor. 

Salam kategorisindeki taptaze ürünler arasında yer alan ürün, hem ana öğünlerde, hem de çay saatlerinde hazırlayabileceğiniz tariflere dahil oluyor. Kahvaltınızı güzel kılan kaşarlı salamlı omlet, ailenize ve misafirlerinize ikram edebileceğiniz kumpir ve pizza gibi yiyeceklere eklenerek damaklarda mükemmel bir tat bırakıyor. İnce dilimler halinde servis edebileceğiniz ya da tavada hafif kızartarak sunabileceğiniz Apikoğlu Macar Salam, dana eti kalitesini ve lezzetini sunumlarınızla buluşturuyor.

Özel tadı ve zengin sunum şekilleriyle sofralarınıza gelen ürünü denemek için, dilediğiniz ölçülerde ve kolaylıkla sepetinize ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz. 4671

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: