Aptamil 3-900 + 3-400 Avantaj Paketi

Aptamil 3-900 + 3-400 Avantaj Paketi
Ürün Kodu: 479884

SATIŞ FİYATI:
63,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Aptamil 3-900 + 3-400 Avantaj Paketi
Bebeklerin sağlıklı gelişimi için sunulan Aptamil 3-900 + 3-400 Avantaj Paketi, CarrefourSA’nın hazırlanacak kutu besinler bölümünde yer alıyor. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda dokuzuncu aydan itibaren çocuklarınızın beslenmesinde kullanabileceğiniz ürün ile sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz.
Zengin içeriğiyle çocukların fiziksel ve beyin gelişimine yardımcı olan ürün, prebiyotik lif içeriğiyle sindirim ve bağışıklık sistemini düzenlemeye destek oluyor. A, D, E, K ve B gibi vitamin içeriklerinin yanı sıra potasyum, kalsiyum, magnezyum ve çinko gibi mineral deposu formülüyle çocukların kas ve kemik gelişimini güçlendirmeye katkı sağlıyor. Çocuğunuzun günlük süt ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacağınız ürün, bebeklerin günlük enerji ihtiyacını karşılamaya da destek oluyor.
900 gramlık ve 400 gramlık paketlerde sunulan avantajlı paketi, kuru ve serin yerlerde uzun süre saklayabilirsiniz. Kaynatılmış suyla karıştırarak hazırlayabileceğiniz ürünü biberona koyarak bebeğinize verebilirsiniz. Devam sütü olarak kullanabileceğiniz ürün ile çocuğunuza muhallebi hazırlayabilir, katı gıdaya geçiş döneminde mevsim meyveleriyle karıştırarak sağlıklı öğünler oluşturabilirsiniz. Pratik paketiyle gün içerisinde yanınızda taşıyabilirsiniz, dilerseniz seyahatlerinizde de yanınıza alabilirsiniz. Lezzetli tadıyla bebeğinizin gelişimine yardımcı olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: