Aptamil Sütlü 5 Meyveli Kaşık Maması 250 g

Aptamil Sütlü 5 Meyveli Kaşık Maması 250 g
Ürün Kodu: 305826

SATIŞ FİYATI:
12,50 KDV DAHİL
AD
Aptamil Sütlü 5 Meyveli Kaşık Maması 250 g 

CarrefourSA reyonlarında Hazırlanacak Kutu Besinler bölümünde yer alan Aptamil Sütlü 5 Meyveli Kaşık Maması 250 g ürününü bebeğinizin büyüme döneminde değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebilirsiniz. Uzmanlar tarafından bebekler için özel olarak geliştirilen ek gıdayı, 6. aydan itibaren doktorunuzun tavsiyesiyle kullanabilirsiniz.
Anne sütüne ek olarak kullanabileceğiniz mama, sahip olduğu özelliklerle bebeğinizi besleyerek onun bağışıklık sistemini güçlendirir. Böylece küçük çocuklarınızı hastalıklara karşı da koruyarak sağlıklı büyümesine destek olabilirsiniz. Sütlü tahıllı karışım, bebeğinizin sindirim sistemini de düzenler ve yararlı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini destekler.
Ürünün içeriğinde yer alan tahıllar ve meyveler, doğal olgunlaşma süreleri sonunda toplanır ve devam sütüyle birleştirilerek hiçbir koruyucu madde katkısı içermeden paketlenir. Doğal ve sağlıklı olan ek gıdayı, sadece su kullanarak pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ürün, vitamin ve mineraller açısından da zengindir. İçeriği; muz, elma, portakal, armut ve kayısı ile zenginleştirilmiş ve lezzetli hale getirilmiştir.
250 gramlık paketiyle sipariş edebileceğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir; bebeğinizin beslenmesi adına sağlıklı bir gıda desteği tercihinde bulunabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: