Aptamil Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 g

Aptamil Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 g
Ürün Kodu: 305828

SATIŞ FİYATI:
12,50 KDV DAHİL
AD
Aptamil Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 g 

Anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda ek gıda döneminde bebeğinizi sağlıklı bir şekilde beslemek istiyorsanız Aptamil Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 g, bebeğiniz için hem lezzetli hem de oldukça besleyici bir üründür. Beslenme piramidinin temelinde bulunan tahıllar, bebeğinizin sağlıklı gelişimi için önem taşıdığından, ürünü bebeğiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
İçeriğinde bulunan bebek sütünün yanı sıra tahıl, vitamin ve mineraller sayesinde bebeğinizin ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılayarak sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmesine destek oluyor. Günlük muhallebi öğünü olarak kullanabileceğiniz ürünü dilerseniz içerisine meyve ezerek tatlandırabilirsiniz. Doyurucu özelliği olduğu için yalnızca gün arasında değil; akşam öğünü olarak da tercih edebilirsiniz.
Sağlıklı ve doğal olmasının yanı sıra özel olarak geliştirilmiş formülüyle bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnç göstermesini destekler. Kolay hazırlanabilir özelliği sayesinde beklemenize gerek kalmadan ve pişirmeden bebeğinize yedirebilirsiniz.
Ürünü, CarrefourSA reyonları arasında yer alan Hazırlanacak Kutu Besinler bölümünden satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir; siparişinizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturarak bebeğinizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunacak bir ek gıdaya sahip olabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: