Arbel Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Arbel Pilavlık Bulgur 2,5 kg
Ürün Kodu: 369085

SATIŞ FİYATI:
7,90 KDV DAHİL
AD
Arbel Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Geleneksel yemeklerin başlıca malzemelerinden biri olan bulgur, Arbel Pilavlık Bulgur 2,5 kg sayesinde doğal haliyle sofralara geliyor. Vitamin, protein ve karbonhidrat açısından zengin değerler içeren ürün iki buçuk kilogramlık paketinde tüketiciye sunuluyor. Serin ve ışık almayan bir ortamda saklandığında, bir paketi uzun süre kullanılabiliyor. Doğal ve organik nitelikteki ürün, en leziz pilavlara hayat veriyor.
CarrefourSA raflarında Bulgur reyonunda satışa sunulan pilavlık bulgur, iyi demlenmiş en lezzetli pilavları pişirmek için uygun bir seçenek. Ancak pilavın yanı sıra farklı yemeklerde de kullanılabiliyor. Dolma içleri, ezogelin çorbalar, ürünle daha da lezzet kazanıyor. Piştiğinde tane tane ve yapışmadan kalıyor. Bulgur pilavınızı ürünle dilediğiniz kıvamda hazırlayabilirsiniz. İçerisine domates, biber gibi sebzelerle renk ve çeşni katabilirsiniz. Acı bir lezzet elde etmek için ürüne pişerken pul biber, karabiber ilave edebilirsiniz. Konuklarınıza kurduğunuz sofralarda, ürünle yapılmış lezzetlere rahatlıkla yer verebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için sağlıklı, kilo yapmayan, hafif ama yüksek besin değerli sofralar kurabilirsiniz.
Formunuzu koruyarak en doğru şekilde beslenmek, evinizde lezzetli sofraların tadını çıkarmak için ürünü siz de alışveriş sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: