Arbella Arpa Şehriye 500 g

Arbella Arpa Şehriye 500 g
Ürün Kodu: 272565

SATIŞ FİYATI:
1,55 KDV DAHİL
AD
Arbella Arpa Sehriye 500 g

Küçük yassı taneleri ile tanınan ve çok yönlü kullanıma sahip olan ürün, CarrefourSA Makarna reyonunda sizleri bekliyor. Arpaya benzeyen şekli ve koyu rengi ile garnitür olarak yemeklere eklenen ürün, doğrudan yemek yapımında da kullanılır.
Kalın taneli formu ile çorba olarak değerlendirilen ve çeşitli yemeklerde de yan malzeme olarak kullanılan ürün, pirinç ve bulgur gibi pilavların yapımında da tercih edilir. Özellikle sebzeler ve kıyma ile yapılan yöresel pilav tariflerinin ana malzemesi olan ürün, sulu ve etli yemeklere ilave edilir. Et yemeklerinin yanında haşlanarak garnitür olarak tabaklara eklenir. Buğday irmiğinden üretildiği için eklendiği sulu yemeklere hem kıvam verir hem de daha doyurucu olmalarını sağlar. Makarna gibi kısa sürede suda haşlanarak tüketime hazır hale gelen ürünü salata yapımında da kullanabilir; yoğurtlu tarifler ile sofralarınıza dahil edebilirsiniz.
Taneleri kuru bir yapıda olduğu için nem, ışık gibi çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan ürünü ambalajının içinde muhafaza edebilirsiniz. Yarım kiloluk ambalajında satılan ve uzun dönem kullanıma uygun olan Arbella Arpa Şehriye 500 g’ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: