Arbella Fiyonk 500 g

Arbella Fiyonk 500 g
Ürün Kodu: 253347

SATIŞ FİYATI:
1,55 KDV DAHİL
AD
Arbella Fiyonk 500 g

Arbella Fiyonk 500 g, yüzde 100 durum buğdayı irmiğinden imal edilerek CarrefourSA reyonlarında Makarna bölümünde sizlere sunuluyor. Hiçbir katkı bulundurmayan ürünün fiyonk kesimi, "tripolini" olarak isimlendiriliyor. Su ve irmikten elde edilen hamurun doğal yollarla kurutulması ve paketlenmesi ile raflara ulaşıyor. 100 gramda 357.5 kcal enerji bulunduruyor. Yüksek besinde değeri, kompleks karbonhidrattan ileri geliyor. İçerisinde un ve yumurta dahil hiçbir ilave yer almıyor. Ortalama 8 dakikada servise hazır olan yiyecek, günün her öğününde tüketilebildiği gibi damak zevkine göre farklı pişme seviyelerinde de servis edilebiliyor. Sıcak ve soğuk soslarla harmanlanarak sofrada yer alan gıda ürünü, estetik kesimi ve sosu tutmasını sağlayan kıvrımları ile tercih ediliyor. 2 yıl raf ömrü bulunuyor ve üzerinde yazan son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor.
Kuru, kokusuz, direkt güneş ışığından uzak saklanması tavsiye ediliyor. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi önerilen paket, özel tasarımı ile ilk günkü tazeliğini koruyor. Kalabalık ani yemekler için pratik hazırlanması ile tercih edilen ürün, lezzetli ve pratik bir öğün olarak sofrada yer buluyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyip kolay ve hızlı bir şekilde satın alarak besleyici ve doyurucu yemeği sofralarınıza taşıyabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: