Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 kg

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 kg
Ürün Kodu: 287761

SATIŞ FİYATI:
10,75 KDV DAHİL
AD
Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 kg

Hayatınızı kolaylaştıran çamaşır makineleri sayesinde yıkamanız gereken giysileriniz ne kadar kirli olursa olsun kısa sürede etkili bir şekilde temizlenir. Giysilerinizin temizlenip hijyenik hale gelmesini sağlayan deterjanlar arasında yer alan ve CarrefourSA Matik Deterjanlar bölümünde sizlere sunulan Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Dağ Esintisi 1,5 kg ile yıkadığınız eşyalarınızı dağ esintisi kokusuna kavuşturabilirsiniz. Kıyafetlerinizin uzun süre güzel kokmasını sağlayan ürün, özel formülü sayesinde giysilerinizin daha uzun ömürlü olmasını da sağlar.
Hassas ciltleri herhangi bir şekilde tahriş etmeyen ürünü ambalajında belirtilen ölçülerde kullanarak en iyi verimi alabilirsiniz. Çocuklarınızın oyun saatleri içinde kıyafetlerine bulaştırdıkları çimen, meyve suyu ya da çamur gibi inatçı lekelere karşı da başarılı olan ürünü narin kumaşlarda ve bebek elbiselerinin temizliğinde de kullanabilirsiniz.
Kıyafetlerinizin yanı sıra çarşaf, nevresim, yastık kılıfı gibi son derece temiz olması gereken eşyalarınızı da yıkamanıza yardımcı olan ürünü ister beyaz isterseniz de farklı renklerdeki çamaşırlarınızın temizlenmesi için değerlendirebilirsiniz.
Temizliğe yeni bir boyut getirecek hoş kokulu ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: