Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 1,5 kg

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 1,5 kg
Ürün Kodu: 287770

SATIŞ FİYATI:
10,90 KDV DAHİL
AD
Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 1,5 kg

Çamaşır makinelerinin çamaşırları temizlemedeki en büyük yardımcıları, şüphesiz, çamaşır deterjanlarıdır. Yıkadığınız her türlü ürüne üst düzeyde hijyen getiren temizleyiciler, aynı zamanda yıkadıklarınızın hoş kokmalarına da imkan tanır. CarrefourSA Matik Deterjanlar bölümünde sunulan Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 1,5 kg ile çamaşır makinesinde yıkadığınız her türden tekstil ürününü tertemiz hale getirebilirsiniz. Ürünün özel olarak geliştirilen formülü sayesinde renkli giysileriniz canlılıklarından bir şey kaybetmez ve uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü renklerini muhafaza eder.
Çamaşırlarınıza ferahlık ve temizlik getirirken cildinizi de tahriş etmeyen ürün, en zorlu lekelerde bile başarılı sonuçlar almanızı sağlar. Deterjanı, üreticinin belirttiği oranda kullanarak çamaşırlarınızı arzu ettiğiniz temizliğe ve güzel kokuya kavuşturabilirsiniz. Ürünle yalnızca giysilerinizi değil; çarşaf, yastık kılıfı, nevresim gibi farklı çamaşırlarınızı da yıkayabilirsiniz. Ayrıca, ürünü canlı renklere sahip narin yapılı kumaşlarda ve hassas bebek elbiselerinin temizlenmesinde de gönül rahatlığıyla değerlendirebilir; ürünün sunduğu üstün temizlik olanaklarından siz de yararlanabilirsiniz.
1,5 kilogramlık pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: