Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 8 kg

Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 8 kg
Ürün Kodu: 346645

SATIŞ FİYATI:
35,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 8 kg

Tüm kıyafetlerinizin ilk günkü gibi canlı ve parlak renklere sahip olması için Ariel Toz Çamaşır Deterjanı Parlak Renkler 8 Kg uygun seçimlerden bir tanesidir. İçerdiği leke çıkarıcı formül sayesinde çamaşırlarınızın her zaman yeni gibi kalmasını sağlayan Ariel deterjanlar, derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Temizleme işlemi sırasında giysilerinizin orijinal renkleri korunarak solma ve beyazlama gibi problemler yaşanmadan, ilk günkü görünümünün sürekliliği sağlanır.
Tüm kıyafetlerinizin kumaşları yıpranmadan temizlenmesi Ariel toz deterjanlar ile mümkündür. Hassas tanecikli Ariel toz deterjanlar tüm kıyafetlerinizin içine işleyerek en zorlu lekelerde bile etkili olur. Zaman içinde renk değişimi ya da kumaş deformasyonu gibi sorunlar yaşamadan güvenle yıkayabilirsiniz. Üstün leke çıkartma etkisi sayesinde çamaşırlarınızda tekrara gerek kalmadan ilk yıkamada etkili temizlik sağlanır.
Kullanacağınız deterjanın güzel kokusu sayesinde tüm gardırobunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Günler boyu süren taze çiçek kokusu tüm kıyafetlerinizi sararak her kullanımda ferahlık sağlar. Kalıcı koku, etkin temizlik, parlak ve canlı renkler ile artık çamaşır yıkamak artık çok daha kolay.
Severek kullanabileceğiniz 8 kg’lık Ariel toz deterjanı hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, online alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: