Arifoğlu Karabiber (Tane) 70 g

Arifoğlu Karabiber (Tane) 70 g
Ürün Kodu: 205865

KAMPANYALI
Sepette %25 İndirim!
(15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
7,90 KDV DAHİL
AD
Arifoğlu Karabiber (Tane) 70 g

Arifoğlu Karabiber (Tane) 70 g; ahşap, cam ve plastik değirmenlerde kullanılabiliyor. Tane olarak da yemeklere tat verebilen ya da bal gibi doğal yiyecekler ile karıştırılarak şifa için mutfaklarda kendine yer bulan ürün, kurutularak imal ediliyor. Yemeklerde ve marinasyon soslarında taneler halinde kullanılabilmesinin yanı sıra yemek üstüne tat katmak için de serpilen biberler, genellikle öğütülerek sofrada yer buluyor. Sindirimi kolaylaştırıcı, aktioksidan ve ateş düşürücü etkisi bilinen doğal ürün, idrar ve gaz söktürücü özelliği ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Aromalı tadı ile yemekleri çeşnilendiren baharat, hafif acısı ile damaklarda lezzet bırakıyor.
Tavuk suyuna çorbanın, pilavın ve ızgaraların vazgeçilmezi olan ürün, hijyenik tesislerden raflara ulaşıyor. El değmeden kurutularak paketlenen ürün, CarrefourSA reyonlarında Baharat kategorisinde kendine yer buluyor. Toplam Kalite Yönetimi Standartları çerçevesinde ISO ve HACCP uygulamaları doğrultusunda üretilen paketin; kuru, nemsiz, direkt ışıktan uzak ve kokusuz ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor. İçeriğinde katkı maddesi bulunmayan organik ürünün açıldıktan sonra kavanozlarda veya hava almayan kaplarda muhafazası önem arz ediyor.
Yüzlerce yıldır mutfakların baş tacı edilmiş baharatı hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: