Arifoğlu Sarımsak Granül 65 g

Arifoğlu Sarımsak Granül 65 g
Ürün Kodu: 196811

SATIŞ FİYATI:
9,25 KDV DAHİL
AD
Arifoğlu Sarımsak Granül 65 g

Mutfakta işinizi kolaylaştıran ve pratik bir şekilde yemeklerinizi lezzetlendiren Arifoğlu Sarımsak Granül 65 g, kalabalık yemek masalarındaki yerini alıyor.
Sarımsak soymak, yıkamak, doğramak ve havana koyup dövmek gibi işlere ayıracak vaktiniz olmadığı zamanlar kurtarıcınız olan ürün, size pratiklik sunarak zaman kazandırıyor. Makarnanın veya yaprak dolmanın üzeri için hazırlayacağınız sarımsaklı yoğurdun yemeğinize katacağı lezzeti bilseniz de uğraşmaya vaktiniz kalmıyorsa eşsiz tattan vazgeçmek yerine hemen üründen yardım alabiliyorsunuz. Üründen sadece yarım çay kaşığı kadar ekleyeceğiniz yemekler ya da çorbalar çok daha lezzetli oluyor.
Ürünün paketlendiği uzun ve ince cam kavanoz, her yere sığıyor; masanızda yer işgal etmiyor. Kapak bölümü emniyetli olan ürün, hiç ağzı açılmadan mutfağınıza kadar ulaşmış oluyor. Hijyenik olarak hazırlanan ürünü doğrudan servis tabağınızdaki yemeğinizin üzerine de serpiştirebilirsiniz. Oldukça faydalı gıdalar arasında bulunan sarımsağı daha fazla tüketmek için estetik bir tasarıma sahip küçük kavanozu tuzluk ve biberlik ile birlikte yemek masasında da bulundurabilirsiniz.
Mantı servisinde, lahana sarması veya közlenmiş patlıcan ile birlikte kullanabileceğiniz lezzetli çeşniyi, CarrefourSA reyonları içinde bulunan Baharat bölümünden satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: