Armut Organik

Armut Organik
Ürün Kodu: 62158

SATIŞ FİYATI:
10,99 KDV DAHİL
KG

Yemesi keyifli, sulu ve bol şekerli olması ile ön plana çıkan organik armut çeşitli ve geniş kullanım alanlarıyla sizin beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun C vitamini sayesinde pek çok hastalığa direnç kazandıran organik armut, sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile de sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Siz, aileniz ve sevdikleriniz için taze olarak beğeninize sunulan armutlar kek, pasta ve diğer tariflerinize lezzet katabilir, şık ve benzersiz sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan organik armut, sulu olması nedeniyle kolayca ve keyifle yenebilir. Yumuşak olması nedeniyle elde kolayca yenilen bu armut türü pek çok tatlıyla uyum gösterebilir. CarrefourSA organik armut, sabah kahvaltısında taze sıkılmış armut suyu için de en uygun ve en lezzetli içecek olarak tercih edilir. Özellikle bol şekerli ve sulu olması çocuklarınız için vazgeçilmez bir içecek yapmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra püre haline getirerek farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Harika tat ve lezzette olan organik armudu denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: