Arzum AR647 Seyahat Ütü

Arzum AR647 Seyahat Ütü
Ürün Kodu: 400051

SATIŞ FİYATI:
79,99 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Seyahatlerinizde ütü ihtiyacınız için büyük kolaylık sağlayacak Arzum AR647 Seyahat Ütüsü, güçlü kırışıklık giderme özelliği, ergonomik tasarımı ve kolay taşınabilirliği ile beğeninize sunuluyor. Seyahatleriniz için özel tasarlanmış Arzum ütü çift voltaj özelliğine sahip. Ayarlanabilir buhar gücü, dikey buhar özelliği ile ütü işlerinizi daha kolay hâle getiriyor.

Küçük ev aletleri, ütüler alanında uzman Arzum markası tarafından tasarlanan ve üretilen ürün; paslanmaz çelik tabana, sprey ütüleme özelliğine ve 1100 W güce sahip. Kıyafetlerinizdeki kırışıklıkların etkin şekilde açılmasını sağlayan şok buhar ve dikey ütüleme özelliği ile acil durumlarda hem evde hem ofiste hem de seyahatlerde hayatınızı kolaylaştırıyor. Arzum ütü modelleri arasında seyahatleriniz için özel olarak tasarlanmış modeliyle öne çıkan ürün, dakikada 15 gr buhar çıkışı ve 40 ml su haznesi içeriyor. Hafifliği, katlanabilir sapı ile çok pratik ve işlevsel bir kullanım sunuyor.

Seyahatlerinizde en çok ihtiyaç duyduğunuz ama aynı zamanda zahmetli ve yorucu işlerden biri olan ütüleme işini artık daha pratik ve zevkli hâle getirebilirsiniz. Hafif, kompakt tasarımı ile ürünü valizinizde kolaylıkla taşıyabilir ve bulunduğunuz her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Siz de Arzum ütü fiyatı hakkında bilgi alabilir, ürünü inceleyebilir ve dilerseniz kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: